Zdá se, že vaše zařízení, operační systém nebo prohlížeč nepodporujeme.
Před zakoupením videa či živého streamu doporučujeme přečíst technické požadavky.
Více informací

Přehled přenosových vozů

Livesignal HD1

Malý kompaktní přenosový vůz v základu se čtyřmi kamerami s možností konfigurace až na 8 kamer. Je vhodný pro menší až střední akce, které dokáže pokrýt svými technologiemi. Vůz HD1 je vybaven 24 vstupou režií, plnohodnotnou grafikou, která splní potřeby klienta, 6 kanálovým replayem pro zpomálané záběry a 24 vstupým audiomixážním pultem. Pracovní prostředí je koncipováno ve složení režisér, střihač, grafik, zvukař, operátor korekcí, operátor replaye a inženýr vozu.

Podrobnosti

Livesignal HD2


Větší přenosový vůz je v základu vybaven osmi kamerami s možností konfigurace až na dvanáct kamer. Jeho velikost vyhovuje televizním produkcím a dokáže odbavit náročnější akce, kde je potřeba velké množství kamer. Jeho předností je pracovní prostor pro každého pracovníka. Koncepce je založena na třech sekcích.

Podrobnosti

Livesignal HD3 (v přípravě)


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis pulvinar. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Pellentesque sapien. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.

Podrobnosti